Hazır Rulo Çim Uygulama

Profosyonel olarak yetiştirilen Rulo çimler bahçenize serildiğinde sağlıklı erişkin çimlerdir, halbuki tohum ekme yöntemiyle aynı sağlıklı dokuda, erişkinliğe ulaşmış çim elde edebilmek için yıllarca bakıma ihtiyaç duyarlar.


Rulo çimler uzmanların gözetiminde, en kaliteli tohum karışımları kullanılmak suretiyle yetiştirilmektedir. Rulo çimler serildikten sonra sadece sulamanız, ihtiyaç duyduğunda biçmeniz ve gübrelemeniz halinde sağlıklı, yeşil dokusunu en az düzeyde bakıma ihtiyaç duyacak şekilde uzun süre koruyacaktır.

 

Rulo çim oldukça hızlı biçimde tesis olur. Birkaç hafta içerisinde tam kapasite kullanıma hazır hale gelir. Yeşil alanlarda oynanan oyunlar ve aile için açık hava aktiviteleri için kusursuz bir yüzey oluşturur. Günümüzde kullanılan çim tohumu karışımları sayesinde değişik amaçlı kullanım söz konusu olabilmektedir.

 

Aslında tek seçenek olarak - bir kaç saat içerisinde çıplak toprak yüzeyden sağlıklı, güzel bir yeşil dokuya ulaşmak. Evinizin gerek gayrımenkul gerekse de estetik değerini bir kaç saat içerisinde kayda değer biçimde arttırıyor olması nedeniyle iyi bir yatırım yapmış olursunuz.